Už jsme vás informovali o našem záměru vydat příští rok v lednu tištěnou Exoplanetární ročenku. Projekt, který nemá ve světě obdoby, si pro svou propagaci žádá i zajímavý slogan. Redakce webu exoplanety.cz vyhlašuje soutěž o slogan pro Exoplanetární ročenku. Vítěz získá jeden z prvních výtisků zdarma!

 


Pravidla soutěže:

 1. Slogan by měl mít vztah k tématice ročenky (exoplanety, astrobiologie, astronomie), případně k povaze díla (rekapitulace dění v oboru za předešlý rok, populárně vědecká publikace).
 2. Slogan musí být v českém jazyce a jeho délka by měla být minimálně 20 a maximálně 80 znaků včetně mezer.
 3. Součástí sloganu nemusí být název Exoplanetární ročenka, ani slovo exoplaneta a jeho variace.
 4. Návrh sloganu posílejte pomocí formuláře níže.
 5. Návrhy lze zasílat do 24. října 2010.
 6. Každý soutěžící může poslat libovolný počet návrhů.
 7. Z došlých návrhů vybere redakce 3 až 5 nejlepších (dle počtu došlých návrhů), o kterých nechá v období od 25. října do 7. listopadu 2010 hlasovat pomocí tradiční ankety v pravém sloupci na webu exoplanety.cz.
 8. Výsledky ankety jsou pouze poradní, redakce si vyhrazuje vybrat jako vítěze jiný návrh než ten, který v anketě obdržel nejvíce hlasů.
 9. Redakce si vyhrazuje právo vítěze nevybrat a soutěž v kterémkoliv jejím průběhu ukončit.
 10. Výherce obdrží zdarma jeden výtisk Exoplanetární ročenky bezprostředně po jejím vydání. Náklady na poštovné hradí redakce exoplanety.cz.
 11. Cenu nelze právně vymáhat.
 12. Zasláním svého návrhu se vzdáváte jakýchkoliv případných autorských práv na slogan.
 13. Odesláním návrhu sloganu pomocí formuláře automaticky souhlasíte s pravidly soutěže. Emailové adresy soutěžících budou využity pouze pro účely soutěže (kontaktování výherce) a po jejím skončení budou smazány.

 

Soutěž byla ukončena.

 

 

 

Reklama